Nasz SKLEP Online

Grupa Happy
Święty Mikołaj

Wizyty domowe

 

W okresie świątecznym proponujemy wizytę św. Mikołaja u Państwa w domu. Mikołaj może przybyć do Państwa sam lub w towarzystwie swoich Elfów. Tak nietypowi goście, wniosą do Państwa Wigilijnych stołów wiele radości, uwiarygodnią legendy o świętym Mikołaju i sprawią, że dzieci nie zapomną tych świąt jeszcze przez długi czas!

WERSJA PODSTAWOWA

Podczas wizyty, Święty Mikołaj rozda dzieciom świąteczne prezenty. Aby je otrzymać, dziecko po krótkiej rozmowie zostanie poproszone o zaśpiewanie kolędy lub opowiedzenie Mikołajowi historii. Przed wizytą, poprosimy Państwa o informację o dzieciach, które pozwolą na odpowiednie podejście do odwiedzanego malucha, pozwolą pochwalić pociechy za ich sukcesy oraz upomnieć ewentualnych rozrabiaków, że Mikołaj wszystko widzi!

CZAS WIZYTY MIKOŁAJA W ŚWIĘTA: ok.20 minut

WERSJA ROZSZERZONA

W wersji rozszerzonej Mikołaj przybywa wraz ze swoją Śnieżynką lub Elfem, który nauczy dziecko krótkiego wierszyka lub piosenki dla Mikołaja. W ramach wizyty, można zamówić również pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, które zostanie dostarczone przez Elfa w tydzień po Wigilii. Dodatkowo, Elf zrobi rodzinne zdjęcie z Mikołajem, które dostarczy do dziecka 7 dni po Wigilii, jeszcze raz odwiedzając je w domu po Świętach.

CZAS WIZYTY MIKOŁAJA W ŚWIĘTA: ok.25 minut

Koszt wizyty uzależniony jest od miejsca wizyty, wybranej opcji oraz pory dnia. Aby zarezerwować termin skontaktuj się z nami.

 

Dekoracje

LINK

Animacje

LINK

Szkolenia

LINK