Nasz SKLEP Online

Grupa Happy
Animacje

Przyjęcia urodzinowe

Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. Warto zadbać aby na długo zostały w pamięci i oprócz prezentów pozostawiły po sobie wiele wspomnień! Oferujemy Państwu organizację i animację atrakcji urodzinowych, odpowiednio dobranych do wieku i zainteresowań Jubilatów. Tym co wyróżnia nasz zespół od urodzin w czterech ścianach bawialny jest możliwość zapewnienia niezapomnianej zabawy w miejscu lubianym przez Jubilata, bezpiecznym i dla niego wyjątkowym- w domu, ogrodzie lub odwiedzanej wraz z rodzicami restauracji. Przez cały czas trwania przyjęcia animatorzy zapewniają zabawy angażujące wszystkich gości we wspólnej zabawie.  Każde przyjęcie przygotowujemy w taki sposób, aby atrakcje były dopasowane do miejsca, w którym się odbywa. Jeżeli jednak chcą Państwo urządzić przyjęcie poza domem lecz nie mają pomysłu na miejsce imprezy, postaramy się zaproponować lokal odpowiedni dla potrzeb grupy gości. Oferujemy państwu:

Pakiet podstawowy

W ramach pakietu podstawowego proponujemy Państwu program zawierający: 

  • prowadzenie zabaw przez animatora w kolorowym przebraniu
  • malowanie buziek
  • skręcanie kolorowych balonów
  • zabawy i konkursy ruchowe
  • zabawy z chustą i tunelem animacyjnym

Pakiet tematyczny

Zabawy tematyczne to propozycje przeniesienia się za pomocą wyobraźni i naszych animatorów do świata bajkowych postaci, przeżycia pirackich wypraw na egzotyczne wyspy oraz odbycia lekcji w Szkole Czarodziejów.
W ramach pakietów tematycznych, animatorzy proponują dzieciom zabawy i konkursy związane z wybrana fabuła, dopasowane do wieku oraz możliwości uczestników zabawy.
Proponujemy Państwu zabawy w następujących tematykach:

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą oferta, prosimy o wypełnienie FORMULARZA KONTAKTOWEGO. Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi planowanego przyjęcia, prześlemy Państwu szczegółowy scenariusz animacji. Rezerwując przyjęcie, wyrażają Państwo zgodę na postanowienia Regulaminu przyjęć urodzinowych.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Dekoracje

LINK

Animacje

LINK

Szkolenia

LINK