Nasz SKLEP Online

Grupa Happy
Oferta

Dekoracje

Dekoracje balonowe dla firm

Balonowe kreacje, towarzyszące wszelkim imprezom i wydarzeniom firmowym, zarówno tym małym jak i większym, takim jak pikniki, bankiety, wystawy, otwarcia sklepów są elementem, który na pewno nie zostanie niezauważony.

Możliwe jest uświetnienie imprezy balonami z nadrukowanym logo firmy, zarówno w celach promocyjnych jak i elementach dekoracji.

W ramach akcji promocyjnych, proponujemy również zapewnienie osób / animatorów do rozdawania balonów z logo firmy oraz akcję modelowania balonów w różne kształty dla odwiedzających Państwa gości. Dostarczamy dekoracje balonowe na terenie Olsztyna i okolic.

Dekoracje balonowe dla klientów indywidualnych

Dekoracje balonowe na różne okazje. Mogą być cudownym  uzupełnieniem imprez urodzinowych, imieninowych, rocznic oraz  innych chwil, które chcą Państwo uczcić w sposób szczególny.

Balony mogą służyć również jako prezent lub wyraz uczuć do  bliskiej osoby (np. kilkumetrowe balonowe serce w dzień  zakochanych lub bukiet balonowych kwiatów).

Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta oraz dekorację  w rozsądnej cenie.

Jeśli zastanawiają się Państwo nad skorzystaniem z naszych  usług, prosimy o kontakt. Chętnie przedstawimy propozycję  uświetnienia Państwa święta.

PRZYKŁADOWE ELEMENTY WRAZ Z CENĄ można znaleźć w naszym Sklepie Balonowym HAPPY SHOP On-Line:

SKLEP BALONOWY HAPPY SHOP On-LIne - wejdź.

Aby zapoznać się ze szczegółami wybranych oferty dekoracji w tym balony z helem, prosimy o wypełnienie FORMULARZA KONTAKTOWEGO lub zapraszamy do zapoznania się z ofertą dekoracji balonowych w :

HappyShop w Olsztynie w Manhattanie na 1 piętrze.

 

 

Dekoracje

LINK

Animacje

LINK

Szkolenia

LINK