Nasz SKLEP Online

Grupa Happy
Oferta

Szkolenia

KALENDARZ SZKOLEŃ 2018 na GDAŃSK i OLSZTYN JUŻ DOSTĘPNY!

Szkolenia dla animatorów. Proponujemy zarówno dwudniowe programy szkoleniowe jak i warsztaty ćwiczeniowe doskonalące wybrane techniki. Organizujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte- przygotowane na zaproszenie konkretnej grupy. Nasze szkolenia to nie tylko nauka ale również masa dobrej zabawy! Podczas szkoleń dowiesz się jak wygląda praca animatora oraz zdobędziesz umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi w różnych okolicznościach. Szkolenia animatorów prowadzimy od 2013 roku, odwiedzając przy tym różne miasta. W odpowiedzi na potrzeby uczestników, cały czas wzbogacamy programy o kolejne techniki animatorskie, dekoracje balonowe z balonów różnokształtnych i balonów z helem.  Nasze szkolenia chętnie odwiedzają osoby początkujące, mające już doświadczenie oraz nauczyciele poszukujący inspiracji i pomysłów na zabawę z dziećmi.

Obecnie zapraszamy na szkolenia:

  • Kurs Wychowawcy Wypoczynku (niegdyś Wychowawca Kolonijny) - Zawodowy kurs Wychowawcy Wypoczynku wydawany na podstawie pozwolenia Kuratorium Oświaty.  Dzięki systemowi e-learningowemu oraz dwudniowemu szkoleniu praktycznemu uzyskuje się uprawnienia do opieki nad dziećmi podczas wyjazdów turystycznych. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest pełnoletniość uczestnika, niekaralność oraz wykształcenie min. średnie. Proponujemy pakiet 3w1 - podczas którego można uzyskać 3 certyfikaty w trakcie jednego weekendu - Wychowawcy Wypoczynku, Animatora Zabaw dla dzieci oraz kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
  • Animator Zabaw dla Dzieci - pierwsze ze szkoleń animatorów, kierowane szczególnie do osób chcących zdobyć podstawowe umiejętności animatorskie, które pomogą rozpocząć pracę z podstawowymi technikami takimi jak: organizacja gier i zabaw dla dzieci w różnym wieku, gry i zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, skręcanie balonów, trening kreatywności i inne. Podczas szkolenia każdy będzie miał okazję sprawdzić się w prowadzeniu wybranej części animacji. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę szkolenia.
  • Animator w Turystyce (NOWOŚĆ!) - szkolenie, podczas którego skupimy się na specyfice animacji prowadzonych w hotelach i innych obiektach turystycznych. Od gier i zabaw zespołowych, przez animacje na basenie i w terenie, zgłębimy tajniki pracy animatora przygotowującego rozrywkę zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Absolutną nowością jest moduł gier i zabaw w autokarze oraz prowadzenia animacji po angielsku.
  • Szkolenie animatorów "Zaawansowane techniki animatorskie"- rozwinięcie podstawowego programu szkolenia animatorów o tematy przydatne osobom mającym doświadczenie lub już pracującym z dziećmi jednak aby wziąć udział w szkoleniu, nie trzeba ukończyć szkolenia 'Animator Zabaw dla Dzieci'. Wybór odpowiedniego programu pozostawiamy uczestnikom. Podczas szkolenia Zaawansowanych technik ćwiczymy z praktyce pracę ze sztuczkami cyrkowymi, dużymi bańkami mydlanymi, tance animacyjne, organizację gier terenowych i miejskich, gry i zabawy na szachownicy animacyjnej. Pojawi się także praca z mikrofonem oraz bardziej zaawansowane wzory figur balonowych. Więcej szczegółów w zakładce szkolenia.
  • Warsztat: Gry i Zabawy na 100 sposobów- warsztat tematyczny, który powstał jako odpowiedź na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników kolejnych edycji szkolenia Animator Zabaw dla Dzieci. Podczas warsztatów ćwiczymy prowadzenie gier i zabaw, które nie wymagają użycia specjalnego sprzętu. Program warsztatów jest odpowiedzią na pytanie "Co zrobić kiedy wysiadł prąd, balony się skończyły a zabawa trwa?". Podczas warsztatów przedstawiamy gry i zabawy z podziałem na grupy wiekowe, dzięki czemu każdy uczestnik otrzymuje gotową bazę kilkudziesięciu zabaw możliwych do użycia nawet w najbardziej zaskakujących okolicznościach. Program oraz najbliższe terminy warsztatów znajdują się w zakładce szkolenia.
  • Warsztat: Animacja dużych grup (NOWOŚĆ!) - to 8 godzin szkoleniowych intensywnej pracy nad integracją, układami tanecznymi oraz grami i zabawami przy muzyce, które można wykorzystać prowadząc animacje dla dużych grup. Każdy uczestnik warsztatu zmierzy się również z zadaniem prowadzenia gier i zabaw z mikrofonem aby oswoić strach i otrzymać wskazówki na co uważać i jak mówić aby przyciągnąć uwagę nawet 100 uczestników. Najbliższe terminy oraz opisy programów znajdują się w zakładce szkolenia. 
  • Warsztat: Animacja grup młodzieżowych (NOWOŚĆ!) - grupy młodzieżowe to często trudny orzech do zgryzienia nawet dla doświadczonych animatorów. Podczas 8 godzin szkoleniowych wspólnie zgłębimy cechy grupy docelowej 13+ oraz jak zaspokoić ich potrzeby. Dodatkowo zaprezentujemy gotowe gry i zabawy odpowiednie dla tej grupy oraz spróbujemy organizacji młodzieżowej gry miejskiej w praktyce.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ORGANIZACJI SZKOLEŃ I WARSZTATÓW ZAMKNIĘTYCH, dostosowanych programem do potrzeb grupy. W celu poznania pełnej oferty szkoleń i warsztatów dla grup, prosimy o przesłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie.

Masz pytania? Osoba kontaktowa: 

 

 

 

Milena Czarnecka   

mail: m.czarnecka@grupahappy.com.pl   

tel.+48 733-746-444   

 
 
 

 

Magda Świderska   

mail: m.swiderska@grupahappy.com.pl   

tel.+48 733-746-011 (biuro)  

 

 

Zapis na szkolenie

Weź udział w szkoleniu! Aby zapisać się na wybrane szkolenie wypełnij formularz. Potwierdzenie rejestracji otrzymasz mailowo w ciągu 24h

Przepisz kod z obrazka:

Dekoracje

LINK

Animacje

LINK

Szkolenia

LINK