Nasz SKLEP Online

Grupa Happy
Szkoły i przedszkola

Gry miejskie

Gra miejska to propozycja połączenia edukacji z zabawą w terenie. Zespoły uczestników poznają historię Olsztyna, rywalizując ze sobą o skarb ukryty na końcu ich drogi. Podczas gry, uczestnicy poruszają się po wybranych obiektach za pomocą wskazówek zawierających ich opisy lub podpowiedzi dotyczące ich lokalizacji. Aby uzyskać wskazówkę, uczestnicy będą musieli wykonać postawione przed nimi zadania w jak najdokładniejszy i jak najszybszy sposób. Aby odnieść sukces, będą liczyły się: praca zespołowa, szybkość działania, orientacja w terenie i zdolność kojarzenia faktów i miejsc. Gra może być realizowana w obrębie olsztyńskiej Starówki oraz jej okolic lub w wariancie rozszerzonym, może być rozciągnięta na kilka dzielnic Olsztyna i zakończona wspólnym ogniskiem. Podczas zabawy, uczestnicy poznają legendy związane z Olsztynem i jego zabytki, historię oraz ciekawostki związane z poszczególnymi miejscami oraz ich przeszłością.

Gra Miejska 2: Czas trwania zabawy w wersji podstawowej to 2-3 godziny. Istnieje możliwość dopasowania czasu trwania zabawy- w zależności od Państwa potrzeb.

Pakiet podstawowy:

  • czas trwania: ok. 2 godziny (do ustalenia)
  • lokalizacja: olsztyńska Starówka i okolice

Pakiet rozszerzony (Pakiet podstawowy+dodatki):

  • ognisko z kiełbaskami
  • zabawy integracyjne przy ognisku

Gra Miejska 3: Czas trwania zabawy około 5 godzin(do ustalenia), lokalizacja: olsztyńska Starówka, okolice jeziora Długiego i Krzywego, Redykajny (możliwość przejazdu autobusem w ramach gry). Atrakcje towarzyszące zabawie:

  • przejażdżka wozami
  • wizyta w stajni
  • karmienie koni

    Koszt organizacji programu: od 15 zł/os. (w zależności od wybranego wariantu oraz dodatkowych atrakcji)


   

Dekoracje

LINK

Animacje

LINK

Szkolenia

LINK