Nasz SKLEP Online

Grupa Happy
Dekoracje

Balony z mini-pudła PREZENT

Teraz balonowy prezent-niespodzianka dostępny także dla dzieci! 

Oferujemy usługę wypuszczenia balonów z helem z mini pudła- niespodzianki. 

Balonowy prezent to bardzo efektowna atrakcja, która sprawi dużo radości każdemu dziecku. 

 

Przybliżony koszt mini pudła- niespodzianki w kształcie prezentu, z którego wyleci wybrana liczba okrągłych balonów można znaleźć w naszym Sklepie Balonowym HAPPY SHOP On-Line:

Sklep Balonowy HAPPY SHOP ON-LINE

Możliwość odbioru w sklepie stacjonarnym. Dostarczenie pudła na terenie Olsztyna w cenie 15 zł. Poza miastem, koszt dojazdu uzależniony jest od liczby kilometrów. W przypadku mini-pudła możliwy samodzielny odbiór osobisty.

Balony zapakowane w prezencie napełnione są helem, dzięki czemu od razu po otwarciu uniosą się do nieba/sufitu. Podczepione wstążeczki, nie tylko ułatwią ich ściągnięcie, ale również zapewnią świetną balonową zabawę! 

Możliwe spakowanie na dno pudła również dostarczonego wcześniej prezentu-zabawki (pod warunkiem, że jego rozmiar pozwoli na zmieszczenie go w pudle razem z balonami).

Z uwagi na rozmiar balonów, w których hel unosi się przez kilka godzin, usługę realizujemy W DNIU, w którym pudło ma być otwarte. 

Istnieje możliwość dobrania koloru balonów i pudła-prezentu oraz kształtu balonów do charakteru imprezy- wszystkie szczegóły wraz z wyceną ustalamy wtedy indywidualnie. 

Oferujemy również napełnianie balonów helem i upinanie w stroiki oraz balonowe pudła z helem w rozmiarze MAXI. 

Sprawimy, że dzień Twojego dziecka będzie wyjątkowy! Skontaktuj się z nami 

 

Dekoracje

LINK

Animacje

LINK

Szkolenia

LINK